Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
Souhlasím
V pracovní dny
7:30 - 17:00

Kontakt
730 566 790
730 566 791

Jak podat žádost

Půjčka online, vyžaduje proces podání žádosti a posouzení úvěruschopnosti dle požadavků ČNB a související legislativy. Poskytujeme nebankovní půjčku. Proces probíhá online, vše z pohodlí domova skrze váš počítač, tablet nebo chytrý telefon. Po schválení budou peníze ihned na účet převedeny.

Zvolte parametry úvěru

Přejděte na hlavní stránku a zvolte parametry úvěru. Následně klikněte na červené tlačítko "Získání půjčky". Pokud jste současný klient, přihlašte se prosím.

První půjčka je zdarma (bez úroku). Úvěr můžete kdykoliv splatit nebo prodloužit.


Začněte vyplňovat žádost

První je potřeba vyplnit základní údaje. Pokud zadáte nesprávný formát rodného čísla, tak vás formulář upozorní. Při vyplňování adresy vám formulář napoví existující ulice, města a odpovídající PSČ.

Všechny údaje prosíme vyplňujte pečlivě, přesně, se správnou velikostí písmen. I při psaní jména a příjmení vám formulář napoví nejběžnější jména a příjmení, stačí jej vybrat ze seznamu a do políčka se doplní.

Údaje potřebujeme přesné, abychom mohli ověřit vaši identitu a související kroky v souladu se smlouvou o spotřebitelském úvěru.

Pokud nejste stávající klient, je potřeba se zaregistrovat

Po vyplnění údajů jako nový klient musíte udělit souhlas se zpracováním osobních údajů. Pozorně si souhlas celý přečtěte a udělte souhlas s jednotlivými účely zpracování. Tlačítko registrace se aktivuje až si přečtete celé znění souhlasu (v obsahu dojedete posuvníkem až na konec).

Po odeslání registrace vám na email přijde potvrzovací odkaz, na který je nutný kliknout a ověřit váš email. Pokud vám email nedorazí, kontaktujte nás prosím.


Pokračujte ve VYPLŇOVání ŽÁDOSTi

Po potvrzení odkazu v předchozím kroku či jako současný klient po přihlášení pokračujte ve vyplňování údajů.

Pokud podáváte další žádost a již některé vaše údaje známe, předvyplníme je pro vaše pohodlí. Pečlivě si údaje překontrolujte a aktualizujte.Zadejte údaje svém zaměstnání a další údaje o své osobě

Pro posouzení úvěruschopnosti a možnosti poskytnutí úvěru (půjčky) potřebujeme znát podrobnější údaje o vaší osobě.ZADEJTE ÚDAJE o svých příjmech a závazcích

Potřebujeme také znát výši vašich příjmů a závazků. Doplňte prosím přesné údaje, tak abychom mohli bezproblémově a rychle schválit váš nový úvěr. Tam kde nemáte žádný příjem nebo závazek vyplňte nulu.

Zaškrtněte zda vlastníte nemovitý majetek a automobil.

Můžete také přidat potřebné dokumenty a tak urychlit proces poskytnutí úvěru. 


Přečtete si formulář pro standardní předsmluvní informace o spotřebitelském úvěru

Pečlivě si přečtěte formulář, kde jsou vyplněny vaše údaje ze žádosti o půjčku online. Zkontrolujte si údaje. Tlačítko odeslat žádost se aktivuje až se dostanete posuvníkem až na konec formuláře.

Následně tlačítkem odešlete žádost.


Po odeslání žádosti o půjčku

Pokud podáváte žádost poprvé, nebo jste změnili číslo mobilního telefonu nebo číslo účtu, je nutné ověřit tyto údaje. Na mobilní telefon vám bude odeslána SMS s kódem, který prosím opište v dalším kroku.

Po potvrzení mobilního telefonu je potřeba zaslat 1 Kč na náš účet tak, abychom ověřili, že účet na který bude půjčka na účet vyplacena, je váš. Pro platbu můžete využít zobrazený QR kód, který obsahuje všechny potřebné informace.

O průběhu budete informování emailem s SMS.

Máte zájem o nebankovní půjčku? Žádost pohodlně o půjčku online? Půjčka do výplaty?

Přejděte na žádost