Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
Souhlasím
V pracovní dny
7:30 - 17:00

Kontakt
730 566 790
730 566 791

Jak předčasně splatit úvěr

Naši půjčku online můžete kdykoliv splatit.

PŘIHLAŠTE SE DO VAŠÍ KLIENTSKÉ ZÓNY

V menu klikněte na přihlášení. Vyplňte váš registrovaný email a heslo. Pokud jste heslo zapomněli, můžete si jej obnovit pomocí tlačítka "Zapomenuté heslo".


KLIENTSKá ZÓNa

Po přihlášení do klientské zóny máte přehled vašich žádostí a smluv. Klikněte v seznamu na smlouvu, kterou chcete předčasně splatit. Otevře se detail smlouvy.


DETAIL ÚVĚROVÉ SMLOUVY

V detailu si můžete zjistit podrobnosti o úvěru. K dispozici máte také všechny dokumenty úvěrové smlouvy. Pod parametry a dokumenty naleznete tlačítka pro úpravu úvěru. Zde můžete půjčku online předčasně splatit. Klikněte na tlačítko "Chci úvěr předčasně splatit". 


Předčasné splacení ÚVĚRU

Po kliknutí na tlačítko se zobrazí výpočet částky, kterou je potřeba splatit. Zadejte termín, ke kterému chcete půjčku na účet splatit. Datem splatnosti se rozumí datum připsání platby na náš účet. Převod na účet trvá zpravidla jeden pracovní den.


Vypočtení částky ke splacení

Po stisknutí tlačítka "Vypočítat" se vám zobrazí výše splátky. Po přijetí platby na náš účet vás budeme informovat emailem.Přejít na přihlášení do klientské zóny