Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
Souhlasím
V pracovní dny
7:30 - 17:00

Kontakt
730 566 790
730 566 791

Jak prodloužit smlouvu

Naši půjčku online můžete kdykoliv prodloužit.

Přihlašte se do vaší klientské zóny

V menu klikněte na přihlášení. Vyplňte váš registrovaný email a heslo. Pokud jste heslo zapomněli, můžete si jej obnovit pomocí tlačítka "Zapomenuté heslo".


KLIENTSKá ZÓNa

Po přihlášení do klientské zóny máte přehled vašich žádostí a smluv. Klikněte v seznamu na smlouvu, kterou chcete prodloužit. Otevře se detail smlouvy.


Detail úvěrové smlouvy

V detailu si můžete zjistit podrobnosti o úvěru. K dispozici máte také všechny dokumenty úvěrové smlouvy. Pod parametry a dokumenty naleznete tlačítka pro úpravu úvěru. Zde můžete půjčku online prodloužit. Klikněte na tlačítko "Prodloužení úvěru". 


Parametry prodloužení úvěru

Po kliknutí na tlačítko se zobrazí podrobnosti k prodloužení půjčky včetně nového termínu splatnosti, výši úroku a další údaje.

Pokud souhlasíte s podmínkami, kliknutím na tlačítko "Podat žádost o prodloužení" můžete požádat o prodloužení půjčky online.


Schválení žádosti o prodloužení

Naši pracovníci ověří žádost. Po schválení budete informováni emailem a SMS.

Přejít na přihlášení do klientské zóny