Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
Souhlasím
V pracovní dny
7:30 - 17:00

Kontakt
730 566 790
730 566 791

Poskytujeme nebankovní půjčky

Máte-li problém získat půjčku u banky, k čemuž nemusí být vždy závažný důvod, ale peníze potřebujete a rychle, je zde možnost nebankovní půjčky.

Nebankovní půjčka

je vhodná pro ty lidi, u kterých existuje nějaký důvod, pro který jejich žádost o nebankovní půjčku - úvěr není banka ochota jim bankovní půjčku poskytnout.

Pokud se dostanete do takové situace, je velmi dobré posoudit, od koho si nebankovní půjčku pořídíte.

Zde je soupis různých znaků, které vám pomohou s nebankovní půjčku správně vybrat:

  1. Víte, od hoho si půjčujete. Nebankovní půjčku poskytuje dobře identifikovatelný, průhledný subjekt.
  2. Máte možnost vědět, do čeho jdete - znáte všechny podmínky nebankovní půjčky (poplatky, splátky, termíny atd. půjčky).
  3. Organizace, která vám půjčuje nechce žádné poplatky předem. Za to nelze považovat, v praxi uplatňovaný způsob ověřování zda vlastníte bankovní účet posíláte 1,- Kč na účet firmy, která vám může půjčit peníze.
  4. Výhodou nebankovní půjček je to, že není požadován ručitel.
  5. Nebankovní půjčku je možné poskytnou každému občanu staršímu 18 let, s jakýmkoliv příjmem. Nutné je však, aby jste měli vlastní bankovní účet a mobilní telefon.

Aby mohla nebankovní půjčka proběhnout bez komplikací, je nutné, aby jste měli schopnost nebankovní půjčku splatit.