Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
Souhlasím
V pracovní dny
7:30 - 17:00

Kontakt
730 566 790
730 566 791

Kdy využít služeb MiniKreditu?

Jak zjistit, že se Vám půjčka od MiniKreditu vyplatí? Je to jednoduché. Na webu www.minikredit.cz přímo vidíte náklady na Vaši půjčku. Stačí je srovnat s případnými výdaji, které utratíte, pokud si potřebnou věc nebudete moci koupit.

Potřebujete řešit akutně neplánovaný výdaj, například rozbitou pračku? Úvěr od MiniKreditu Vám může pomoci z nesnází. Než celý měsíc do další výplaty vozit prádlo do prádelny, určitě se Vám vyplatí si na pračku půjčit a úvěr splatit až po výplatě. Jen náklady na benzín, služby prádelny a především Váš ztracený čas budou dražší, než úrok.

Obdobně ale můžete uvažovat i v případě dovolené. Opravdu se chcete v rámci úspor mačkat na přeplněné pláži v Chorvatsku? Na závěr „dovolené“ se táhnout 1000 km autem v horku a vracet se do práce unavenější než před dovolenou?

Není lepší využít půjčku MiniKredit, zvýšit tak váš rozpočet na dovolenou až o 20 000 Kč a na dovolenou letět a pořádně si odpočinout v exotické zemi typu Bali, Filipíny, Hawai? Následně zjistíte, že díky kvalitnímu odpočinku jste v práci výkonnější, dostanete lepší nápady, povýšíte a náklady na úvěr se Vám několikanásobně vrátí.

Naopak si nikdy nepůjčujte, abyste splatili jiný úvěr, pokud má nižší úrokovou sazbu.