Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
Souhlasím
V pracovní dny
7:30 - 17:00

Kontakt
730 566 790
730 566 791

Jak nahrát dodatečně dokumenty k žádosti o úvěr

Pokud jste v žádosti nenahráli všechny potřebné dokumenty, můžete je zaslat dodatečně z klientské zóny nebo emailem. Tento návod vám ukáže oba způsoby.

PŘIHLAŠTE SE DO VAŠÍ KLIENTSKÉ ZÓNY

V menu klikněte na přihlášení. Vyplňte váš registrovaný email a heslo. Pokud jste heslo zapomněli, můžete si jej obnovit pomocí tlačítka "Zapomenuté heslo".


KLIENTSKá ZÓNa

Po přihlášení do klientské zóny máte přehled vašich žádostí a smluv. Klikněte v seznamu na žádost, ke které chcete nahrát další dokumenty. Otevře se detail smlouvy.

DETAIL ŽÁDOSTI

V detailu si můžete zjistit podrobnosti a stav vaší žádosti. Pokud údaji o žádosti se nachází tlačítka, kterými můžete pokračovat v dokončení žádosti, např. ověření mobilního telefonu či bankovního účtu pokud jste tak již neučinili.

Mezi tlačítky jsou dostupné i dvě volby na odeslání dokumentů:


Tlačítkem "Vložit přílohu" můžete nahrát dokument přímo v prohlížeči. Tlačítkem "Odeslat přílohu emailem" můžete odeslat pomocí emailu. Obě možnosti jsou dále popsány níže.

VLOŽENÍ PŘÍLOHY V KLIENTSKÉ ZÓNĚ POMOCÍ PROHLÍŽEČE

Po kliknutí na tlačítko "Vložit přílohu" se otevře stránka s výběrem souboru viz obrázek níže (forma výběru závisí na použitém prohlížeči, zde je vyobrazen Google Chrome). 

Vyberte soubory, které chcete odeslat. Vybrat můžete více souborů pomocí kombinace kliknutí a kláves Ctrl nebo Shift, tak jak je běžným standardem. Po zvolení souboru nebo souborů stisknutím tlačítka odeslat soubory odešlete.

Proces můžete případně znovu opakovat. Taktéž kdykoliv později, pokud bude potřeba dodat další dokumenty, je můžete tímto postupem odeslat.

 

ODESLÁNÍ PŘÍLOHY EMAILEM

Dokumenty nám můžete také zaslat emailem na adresu . Do předmětu emailu napište prosím číslo vaší žádosti, tak jak je vyobrazeno jako příklad na obrázku níže.

Pokud se přihlásíte do klientské zóny a kliknete na tlačítko "Odeslat přílohu emailem", otevře se vám výchozí poštovní klient ve vašem počítači a již byste měli mít předvyplněný email i číslo žádosti v předmětu emailu.Přejít na přihlášení do klientské zóny